Nabídka služeb

1. Terapeutická MASÁŽ

Je kombinovaná masáž různých technik zaměřená na problematická a bolavá místa klienta, doplněna protažením svalů a popřípadě trakcí páteře.

2. Manuální LYMFODRENÁŽ

Je speciální ruční technika zaměřená na snížení otoků v těle, zejména při cévních problémech. Lymfodrenáž je vhodná jako doplňková terapie při detoxikaci, zmírňování celulitidy a celkového uvolnění zavodněného či unaveného těla.

3. Aromatická relaxační masáž

Je relaxační velmi jemná masáž celého těla doplněna meditační hudbou. Pomáhá při zmírňování stresu,který klient pociťuje. Používány jsou výhradně kvalitní přírodní éterické oleje od firmy Karel Hadek.

4. Masáž lávovými kameny

Je kombinovaná masáž lávovými kameny a klasické masáže. Lávové kameny odbourávají stres, prohřejí organismus a svoji energií působí detoxikačně a pozitivně na klientovo tělo a psychiku.

5. Koordinovaný stretching

Je cílené protažení zkrácených svalů, které nastává při jednostranném či nedostatečném pohybu.

6. Korekce držení těla

Je individuální korekce těla - svalových disbalancí- s pomocí protažení zkrácených svalů, posilování ochablých svalů a celkové poradenství při nesprávných motorických stereotypech ve všedním dnu, či jednostranné sportovní zátěži.

7. Poúrazová sportovní terapie

Je terapie vhodná po různých úrazech nebo operacích, jedná se o specializovaný a individuální přístup ke klientovi. Zahrnuty jsou veškeré nabízející terapie. Např. po operacích vzniká otok, který je možno zmírnit lymfodrenáží. Po operacích ortopedického rázu např. kolene či páteře je nutno osvalit příslušné svalové skupiny, stabilizovat a mobilizovat danou problematiku a provádět koordinační training.

8. Individuální sportovní training

Je osobní training zaměřený na zlepšení kondice, nárůst svalové hmoty - zpevnění těla a aktivní snižování klientovo váhy. Zahrnuje vytrvalostní a koordinační aspekty pohybu, training probíhá v prostorech studia, na přání v jakémkoli fitnes-centru v Plzni , při hezkém počasí venku. Je doplněn dle přání klienta upravením stravovacích návyků a složení potravy.

9. Taping

Kinesiotaping nebo fixační taping. Je nalepování speciálních pásek na kůži, což přispívá látkové výměně dané oblasti či fixace kloubního aparátu.

10. Mentální training a relaxace

Je relaxační technika, která se zaměřuje na přetíženou psychiku klienta. Využívá se technik Jacobson - progresivní relaxace či autogenní training, popřípadě působení na energetická centra těla, tzv. čakry.

11. Poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a mezilidských vztahů

Je vhodný pro všechny, kteří chtějí změnit k pozitivnímu svůj dosavadní život, či pokusit se vyřešit mezilidské vztahy nebo vlastní problematiku osobnosti. Poradenství je anonymní, mlčenlivost zaručena.

12. Prodej dárkových poukazů

13. Doplňkový prodej přírodní kosmetiky Karel Hadek

Přírodní kosmetika této značky je na českém trhu 20 let a vyniká kvalitou všech preparátů.

14. Prodej uměleckých fotografií a obrazů pro děti

Fotografie jsou barevné v různých motivech vhodné pro zkrášlení interiérů, provedení je dle přání klienta a výběr je možný z objemného katalogu. Cena individuální.

Dětské obrazy jsou malované na plátno olejem. Vhodné do dětských pokojíčků. Výběr motivů a velikosti dle přání klienta z katalogu. Cena individuální.


Web & design: David Jaroš
Copyright © 2013, Studio terapeutické masáže